Hakkımızda

Afyon Sporium Gym&Fitness Salonu, Afyonun giderek büyümesi ve gelişmesi sonucu ihtiyaclar doğrultusunda daha ilkokul çağlarında güreş, ortaokulda tekvando ve 15 yaşından itibaren vücut geliştirme ile fitness sporuna merak sarmış ve kendisini bu yönde geliştirerek antrönörlük belgesi almış olan Gym&Fitness antrönörü İsmail ÇETİNAKTI tarafından 2012 yılında açılmıştır. Salonumuz her yaşta genç, yaşlı spora merak sarmış herkese hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Salonumuz Pazartesi’den – Cumartesi’ye sabah saat 10:00 akşam 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Sloganımız “Sağlığınız için spor yapın” yaş, mevsim ve kendi kendinize uydurduğunuz mazeretler spora engel değildir.

Spor yapmak bir alışkanlıktır tek sorun bir türlü spora başlayamamaktır inanın bir kere başladınızmı zaten arkası gelir o birtürlü spora ayrılamayan zaman kendi kendine yaratılır.

Daha sağlıklı daha dinç bir vücut ve zihin için mutlaka spor yapın. Bugün her ne için bir doktora gitseniz duyacağınız ilk şey mutlaka spor yapın der gelin siz doktorların tavsiyesine gerek kalmadan bizimle spora başlayın.

“Sağlığınız için spor yapın”

“Sizide salonumuzda görmek dileğiyle”

İsmail ÇETİNAKTI

Gym&Fitness Antrönörü

WhatsApp chat